Programista poszukiwany

Dołącz do naszego zespołu!

Młodszy Programista PHP / Web Developer

Zadania:

  • wsparcie w tworzeniu nowych projektów,

  • rozwój istniejących stron i aplikacji internetowych,

  • testowanie aplikacji,

  • udział w wyznaczaniu celów oraz kierunków rozwoju organizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mile widziani studenci),

  • zainteresowanie aplikacjami webowymi,

  • chęć do nauki,

  • pozytywne nastawienie,

...mile widziane:

  • znajomość html/css/javascript (+ jQuery),

  • znajomość PHP oraz framework'a CakePHP,

  • znajomość wordpress/joomla,

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań z możliwością zdobycia ciekawego doświadczenia przy realizacji projektów międzynarodowych,

  • elastyczne formy współpracy: możliwość częściowej pracy zdalnej, praca w niepełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło bądź umowę o pracę,

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy.